TED kalıcı ücretsiz backlink - Web bulutu

TED kalıcı ücretsiz backlink

ted-ucretsiz-kalici-backlink

TED, kâr amacı gütmeyen özel Sappling Vakfı’nın sahip olduğu, “Yaymaya Değer Fikirler”i yaymak amacı ile kurulmuş küresel konferanslar serisidir. TED başlangıçta 1984 yılında bir kereye mahsus bir etkinlik olarak düzenlenmiş fakat 1990’dan itibaren Monterey, Kaliforniya’da yılda bir kez düzenlenmeye devam edilmiştir.

Bu yazımızda  ücretsiz backlink kaynaklarından olan TED’i inceleyeceğiz. Profil hesabı oluşturarak 3+1 backlink çıkışı alabildiğimiz bu sistem, kısıtlı da  olsa  bize backlink kaynağı olmaktadır. Biliyorsunuz ki backlink almak web sitemiz için oldukça faydalı bir işlemdir. Kaliteli ve pr değeri yüksek sitelerden  alınan ücretsiz backlinkler web sitemizin otoriter yapısının oluşumuna  katkı sağlayacaktır.

 

TED ücretsiz backlink nasıl alınır? 

İlk olarak http://www.ted.com/ adresine giriyoruz ve ücretsiz  bir üyelik açıyoruz. Facebook ile bağlan diyerek çok hızlı bir şekilde  üyelik oluşturabilirsiniz. Giriş işlemlerimizi başarılı bir şekilde  sağladıktan sonra, sağ üst köşede profil fotoğrafının olduğunu göreceksiniz. Onun üzerine gelin ve açılan menüden profile sekmesine tıklayın. Karşımıza  aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Ben daha önce  linklerimi yerleştirdim, sizde  “edit” sekmesine girip 3 adet linkinizi anahtar kelimeleri ile birlikte yerleştirebilirsiniz. + 1 link olarak da  “bio” kısmına ekleyebilirsiniz. Bio kısmına eklenen linklerin tıklanma olayı yok, onu göz önünde  bulundurun yani oraya ekleyeceğiniz linkler sadece görüntüde  olacaktır.  İyi çalışmalar 🙂

Web bulutu ücretsiz backlink serisi.

Bir önceki yazımız olan Flickr Ücretsiz Backlink Almak başlıklı makalemizde backlink alıncak siteler, backlink deposu ve bedava backlink hakkında bilgiler verilmektedir.


35 Comments

  1. Teşekkürler Gerçektende bilgilendirici olmuş .
    Siteniz güzel çok hoşuma gitti başarılarınızın devamını dilerim

  2. Güzel ve yararlı bi paylaşım olmuş. Elinize sağlık. Ted sağlam site. Oradan nofollow mu dofollow mu çıkış peki bilginiz var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.