Reddit kalıcı ve ücretsiz backlink - Web bulutu

Reddit kalıcı ve ücretsiz backlink


Reddit pr8 değerine sahip bir sosyal imleme sitesidir. Reddit’de paylaştığınız linklere, doğrudan bir bağlantı gönderir ve web sitenize bir backlink kazanmış olursunuz.

 

https://www.reddit.com/ reddit’e girelim ve sağ üst köşeden “Want to join? Log in or sign up in seconds”  kısmına tıklayarak 1 dakikada üye olalım.  Hesaba giriş yaptıktan sonra  yine sağ tarafta sizi bekleyen “yeni bağlantı gönder” seçeneğini göreceksiniz.

reddit-sosyal-imleme-seo-dersleri

Açılan sayfada kutucukları güzelce doldurun ve linkinizi yerleştirip, göndere tıklayın. Sonuç olarak aşağıdaki gibi bir ekranda  linkinizin eklendiğini size gösterecektir.

 

reddit-sosyal-imleme-seo-dersleri-2


Bir başka seo derslerinde görüşmek üzere 🙂 Web bulutu.

Bir önceki yazımız olan Tumblr backlink alımı ve paylaşım yaparken html kodları ile desteklemek başlıklı makalemizde backlink seo, bedava backlink ve seo dersleri hakkında bilgiler verilmektedir.


9 Comments

  1. Ege üniversitesi girişimli Türkiye’nin en büyük sosyal platformu.Ege üniversitesi itiraf Headline başlıklarıyla sizlerle…

  2. Reddit kullanımı biraz zor olmasına karşın anlatımınız oldukça açıklayıcı. teşekkürler.

  3. Hocam Paylaşımınız için çok teşekkürler.Gerçekten çok güzel paylaşım olmuş

  4. Yıllar önce reddit’e link ekleme işlemi yapıyordum ancak Türkçe siteler için herhangi bir faydasını göremedim gibi geliyor. Ancak yabancı içerik sitelere hit çekmek için ideal gibi.

    1. Haklısınız, zaten yabancı sitelerden alınan backlinkler Türkçe kaynaklara göre biraz daha değeri düşük oluyor. Ama yine de 10 tane Türkçe kaynaklı backlink alıyorsak, 3 tane yabancı siteden almamız yerinde olacaktır. Burada tam tersi bir işlem uygulanırsa, yarardan çok zarar verecektir siteye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.