İssuu Ücretsiz Kalıcı Pdf Backlink - Web bulutu

İssuu Ücretsiz Kalıcı Pdf Backlink

issuu-ucresiz-pdf-backlink-2

Issuu, ücretsiz bir elektronik yayıncılık platformu. Bünyesinde dergiler, kataloglar, gazeteler barındıran site, çevrimiçi yayın yapan birçok yayımcı tarafından kullanılmaktadır.

Ücretsiz kalıcı backlink kaynaklarımıza  hız kesmeden  devam ediyoruz 🙂 bu ve bunun gibi bir çok kaynak hazırlamaktayım ve hepsini güzelce  anlatarak ilerliyorum. Diğer ücretsiz backlink kaynaklarıma  göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu seride “issuu” sitesini inceleyecek ve oradan ücretsiz backlink çıkışları almaya çalışacağız. İssuu yukarıda belirtildiği gibi bir çok yayıncı tarafından  pdf dosyalarının yayınlanmasında kullanılmaktadır. Google artık pdf dosyalarını da  indexlediği için, pdf içlerinden de  backlink çıkışları alabilir ve bunu değerlendirebiliriz. İssuu profilimizde sadece  1 link ekleyebiliyoruz onu da  üye girişi yaptıktan sonra  giriş yaparak profil bölümüme girdikten sonra “edit profile” kısmından ekliyoruz ve aşağıdaki gibi profil backlinkimizi yan cebimize koyup pdf olayına balıklama dalış yapıyoruz.

Yukarda  gördüğünüz gibi ben  daha önce  pdf link çıkışı almadım, bunu bu dersi anlatırken eş zamanlı olarak yapacağım. Şimdi bizim 1 adet pdf dosyası oluşturmamız gerekmektedir. Bunun için çeşitli programlar kullanılabilir veya bilgisayarda  bu işlemi gerçekleştirecek programlar mevcut olabilir. Bunlar içinde  en çok kullanılanı şüphesiz Adobe Acrobat Reader‘dır.  Size bu konu hakkında  çok güzel bir teknik sunacağım bu şekilde pdf programları ile uğraşmadan direkt word dosyasını pdf’e online  olarak dönüştürebilirsiniz. Bir word dosyası açın ve link gömeceğiniz kelimeyi seçerek üst menüden “ekle” kısmından “köprü” seçeneği ile linkinizi ekleyebilirsiniz.

Bu şekilde makalenize linkleri ekleyin ve kaydedin. Daha sonra  google’da  “word dosyasını pdf yapma online”  aramasıyla çıkan sonuçlardan birisi ile oluşturduğunuz word dosyasını pdf formatına  çevirin ve size pdf halinin indirme linkini verecektir 🙂 daha sonra  bu pdf dosyasını issuu üzerinden  upload edin. Benim örnek upload ettiğim pdf dosyasını buraya tıklayarak kontrol edebilirsiniz 🙂 iyi çalışmalar dilerim.

 

Web bulutu

Bir önceki yazımız olan TED kalıcı ücretsiz backlink başlıklı makalemizde backlink alma siteleri, backlink deposu ve bedava backlink hakkında bilgiler verilmektedir.


32 Comments

 1. Hocam vallahi teşekkür ederim. uzun zamandr issu’dan backlink almaya çalışıyordum ama biraz karışıktı. Global büyük sitelerden backlink almanın Google açısından ne kadar önemli olduğunu tüm webmasterler biliyorlardır 🙂

 2. Güzel bir link kaynağı, profilim mevcuttu fakat pdf ekleyememiştim teşekkürler.

 3. Bende Bir Pdf Backlink Aldım İsuuu’dan Sayenizde 🙂 Kaliteli Backlink Kaynağı İçin Teşekkürler.

 4. Merhabalar, yazınız anlamlı ve sade olmuş bunun için ayrıca teşekkür ederim. Bazı siteleri gezdiğimde sürekli reklam var ve rahatsız ediyor ancak siteniz çok iyi başarılar dilerim..

 5. Oldukça tatmin edici bir yöntemdir link almak adına, pek çok kez kullandım.Bilgilendirme için teşekkürler.

 6. Efsane bir yazı olmuş. Bunu okuyup ve yorum bıraktıktan sonra ki ilk işim gidip yazanları tek tek yapmak olacak. Artık sitem indexlensin elle tutulur bir şeyler olduğu görülsün istiyorum. Teşekkürler.

 7. kaliteli backlink bulmak gerçekten artık cok zor o kadar çöp site mevcut ki , ama araştırmaya devam etmek gerekli.

 8. Öte yandan issuu nun otoristesi de yüksek olduğu için oldukça iyi etki etmekte 🙂

 9. Site çok bilgilendirici teşekkürler. Bu backlinleri siteniz için de kullansanız çok faydası olur.

  1. Blog Sitem için gerek duymuyorum, fakat müşterilerime yaptığım işlerde tüm kaynaklarımdan faydalanmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim 🙂

 10. hocam baya zorlandım ama sayenizde 2-3 dk içinde word hazırlayıp pdf dönüştürdüm ardından siteye ekledim inşallah iş yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.