WordPress Ücretsiz kurumsal temalar (10 ADET – 2017)

WordPress ücretsiz kurumsal temalar,  serimize devam ederken, 2017 yılının en kaliteli wordpress temalarını sizlere sunmaya devam ediyorum.  Burada yayınlayacağım temaların tamamiyle ücretsiz olduklarını yazımın başında  belirteyim. Gerek bu işi yapan  web tasarımcıları, gerek kendi işlerinin peşinde  koşan insanlar, web sitelerine  güzel bir görünüm katmak ve aynı zamanda  iyi kodlanmış, hızlı ve stabil çalışan temalar  bulmakta oldukça fazla  zorlanmaktadır. Ücretli temalara baktığımızda  oldukça kaliteli temalara iç geçirsek de, dolar kurunun yüksekliği tema satın almamızı maliyetli bir hale getirmektedir. Birçok web tasarımcısı, veya bireysel olarak bu işle  ilgilenen insanlar, beğendikleri temaların warez versiyonlarına  yönelmektedir. Şunu belirtmek isterim ki, ben de  bir zamanlar  warez tema kullandım (yolun başlarında). Fakat warez tema kullandığım için, yaptığım siteler istenmeyen linklerle doldu veya kullanıcı paneline elini kolunu sallayan girebildi. Kısacası demem o ki, warez temalar size asla fayda  sağlamaz aksine  vermiş olduğunuz emeğin çöp olması demektir. Özellikle bu işi ücretli yapan kişilerin müşterilerine warez temalar ile iş yapması, ilerde  başlarına  büyük işler açmasına neden olmaktadır. Piyasada  ücretsiz olan birçok wordpress temaları  bulunmaktadır. Fakat içlerinde  gerçekten çöp olarak tabir edeceğimiz, yaptığımız siteleri 90’lı yıllardan kalma  görünümlere  sokacak tasarımlar  mevcut.

Ben bu işin içinde olan birisi olarak, her iş başlangıcında  illa ki wordpress tema  arayışına giriyorum. Bütçem elverişli olduğu takdirde satın aldığım temalarım da  mevcut fakat, yeri geliyor ücretsiz temalara yönelmek zorunda  kalıyorum. Bu esnada arayışlarım sürerken bulduğum kaliteli wordpress temalarını arşivime almayı da  ihmal etmiyorum. Bu yazımda  sizlere  arşivimi açıyorum ve ücretsiz kurumsal wp tema yazısını hazırlıyorum. Listemdeki temalar oldukça kaliteli ve tam bir profesyonel işi diyebilirim. Umarım içlerinde  projelerinize uygun temalar  bulabilir ve kaliteli çalışmalar ortaya koyabilirsiniz.

Ücretsiz kurumsal wordpress temaları

1. Parallax One (ücretsiz)

DEMO –  İNDİR


2. Sidney

DEMOİNDİR


3. Winsome 

DEMOİNDİR


4. Deck

DEMOİNDİR


5. Unifield

DEMO İNDİR


6. Courtyard

DEMOİNDİR


7. Zeylo Plus

DEMO İNDİR


8. Peony

DEMOİNDİR


9. Metrolo

DEMOİNDİR


10. Incart

DEMOİNDİR


Devamı gelecek…

bulut Aylak

Full-stack web developer, Search engine optimization meraklısı, çakma filozof ve blogger.

WordPress Ücretsiz kurumsal temalar (10 ADET – 2017)” hakkında 43 yorum

 1. Merhabalar, yalın ve sade bir şekil de ancak fazlasıyla bilgi içerek bir yazı olarak paylaşılması bence hoş bir şey olmuş.

  Vermiş olduğunuz bilgiler için teşekkür ederim.
  R10 – Asclepuis

 2. Gerçekten temalar harika özellikle metrolo temasını daha öncede kullanmıştım çok kullanışlı bir tema böyle yararlı konular açtığınız için teşekürler 🙂

 3. WordPress blog yazarlığına yeni başlayıp bir tema arayışında olanlar için bu yazı çok iyi olmuş. Tam siteme göre aradığım uygun temayı buldum. Teşekkürler

 4. WordPress blog yazarayım sitemi kurdum ama ücretsiz temalardan verim alamamıştım. Yazdığınız yazı sağolsun aradığım temayı bulmam konusunda yardımcı oldu bana çok teşekkürler.

 5. Merhabalar, güzel bir yazı paylaşımı sağlamışsınız. Hem anlamlı hem kalite ve dahası da akıcılıkla beraber sade olmuş bu fazlasıyla hoşuma gitti. İlerleyen süreçlerde başarılarınızın daha da devamını dilerim.

  İyi günler.

 6. Temalar harika 3 tanesini indirdim tek tek kurup siteme hangisi uygun ona bakacağım. Güncel tema olursa sitenizi takip ediyorum. Otel motel üzerine temalarda ekler misiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir