Bedava toplist siteleri

Ücretsiz Türkçe Toplist Siteleri (10 adet)

Merhabalar, uzun zamandır blog siteme yazı ekleyemiyorum. Kaldığım yerden devam etmek adına, ücretsiz siteni ekle kategorilerinde , toplist sitelerinin serisine başlamaya karar verdim. Çünkü kaliteli toplist siteleri artık zor bulunan şeyler arasında. Çoğunun ücretli olması veya web sitenizde kendi reklamlarının yayınlanmasını istemeleri can sıkıcı olabiliyor.

Ücretsiz Toplist Siteleri

Ücretsiz toplist siteleri sayesinde web sitelerinizi tanıtabilir ve anahtar kelime bazlı link çıkışları sağlayabilirsiniz. Toplistler web sitelerimiz için son derece önemli bir yer tutmaktadır. Başarılı sitelerin analizleri gerçekleştirildiğinde hemen hemen birçok ücretsiz toplist sitesinden linkler aldığını görmekteyiz. Bu Ücretsiz toplist yazı serimde belki de  yüzlerce ücretsiz kaynak sunacağım ama bunları güzel bir şekilde  kullanmak da  size kalacak. Hepsine inat edip 1 gün içerisinde sitenizi eklerseniz, sonunun kaçınılmaz spam olacaktır. Haftada 2 adet toplist eklemesi bana göre yeterlidir. Kendinize güzel program yazın ve uygulayın.

Siteler fazla olacağı için bunu direkt link çıkışı yerine dosyalar halinde  paylaşacağım. Bu sayede siz text dosyalarını indirip arşivinizde tutabilirsiniz.

10 Adet Ücretsiz Topliste  Siteni Ekle

İndirmek için buraya tıkla.

 

Serinin tamamını görmek için aşağıdaki linke tıklayın.

Ücretsiz toplist siteleri

bulut Aylak

Full-stack web developer, Search engine optimization meraklısı, çakma filozof ve blogger.

Ücretsiz Türkçe Toplist Siteleri (10 adet)” hakkında 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir