KİM 29 SANİYEDE 1000 TL KAZANMAK İSTER? | Web bulutu

KİM 29 SANİYEDE 1000 TL KAZANMAK İSTER?


Dünyada dahi eşi benzeri bulunmayan bir video paylaşım uygulamasından bahsetsek ne dersiniz?

Türkiye’nin ilk gözağrısı, yetenek avcısı uygulama BrandFace.tv , yıllarca iş bulamayan gençlere, sadece kendilerini ifade ederek haftada 1000 tl kazanma fırsatı veriyor. Bunu da 1 senedir yapıyorlar. Bir nevi çocuk okutan hayırsever gibi. Düşünsenize ülkenin çoğunluğu 29 günde bu kadar para kazanamazken BrandFace’te bunu 29 saniyede yapabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken yaratıcı videolar çekmek. Özgün düşüncenizi ve mizahınızı kendi dilinizle ifade edin sosyal medya fenomeni olma şansı yakalayın. Bunun için de yalnızca tek bir videoya ihtiyacınız var. Memlekette olan güzel şeylere aç olduğumuz şu zamanlarda çok iyi geliyor. Gençlerin bu kadar yaratıcı olduğunu bilmek de ayrı güzel. Hiç vakit kaybetmeyin ve App. Store veya Google Play’e girin, uygulamayı indirin.

BrandFace.tv

Google play linki:

https://play.google.com/store/apps/detai…randfacetv

App store linki:

https://itunes.apple.com/tr/app/brandfac…?l=tr[S[A[F[E[and]L]I]N]K]mt=8

33974807116_2ac5b4da03.jpg

Bir önceki yazımız olan Pasif agresif kişilik bozukluğu nedir? başlıklı makalemizde agresif kişilik bozukluğu, kişilik bozukluğu ve Kişilik bozuklukları hakkında bilgiler verilmektedir.


17 Comments

  1. Değişik bir uygulamaymış. Sanırım özgün videolar oluşturmak için böyle bir çalışma yapılıyor.

  2. Çok Teşekkürler ederiz verdiğiniz bilgiler kesinlikle çok önemli sizi takip ediyoruz ve yeni videolarınızı beklıyoruz.

  3. Merhabalar, yazınız anlamlı ve sade olmuş bunun için ayrıca teşekkür ederim. Bazı siteleri gezdiğimde sürekli reklam var ve rahatsız ediyor ancak siteniz çok iyi başarılar dilerim..

    R10 – Asclepius

  4. kim istemezki..Böyle bir sansımız varmı acaba 😀 saka bır yana guzel bır makale ve bılgı paylasımı olmus tesekurler..

  5. Gençler yaratıcılık konusunda çok iyiler. Ama doğru yönlendirmeler olmadığı için heba oluyorlar. dediğiniz parayı kazanmak için kafayı çalıştırmak ondan sonrada bir para sayma makinası almak gerekiyor 🙂

  6. adamların verdiği 1000 tl adama dokunmaz ve bu konunun haber niteliği üzerine reklam değeri paha biçilmez

  7. Tutmaz bu proje dedik ama vatandaşlar açısından Youtube’nin şöyle sıkı bir rakibe ihtiyacı var. Piyasa da tek olunca atlarını istedikleri gibi oynatamasınlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir