Kaliteli domain bulma yöntemleri | Web bulutu

Kaliteli domain bulma yöntemleri

kaliteli domain nasıl bulunur

Kaliteli domain bulma yöntemleri konusunda  sizlere  öyle bir araç sunacağım ki, kısa şık ve boşta domain bulma konusunda  zorluk çekmeden başarıya  ulaşmış olacaksınız. Sizlere  sunacağım bu domain bulma aracı, daha önce alınmış ve sonrasında  boşa çıkmış domainleri sizlere  sunuyor ve alıp almamak sizlere  kalıyor. Öncelikle daha  önceden kullanılmış veya satın alınıp bekletildikten sonra  yenileme  tarihi geçmiş bu domainleri alırken ban kontrolü yapmayı ihmal etmeyin. veya whois sorgularından da araştırmalarınızı yapıp sonrasında  alabilirsiniz. Ben bu yöntemle çok domain aldım ve hiçbir sorun yaşamadan kullandığımı da  belirteyim. Bu arada  bu domainlerden almasanız  bile, sizlere  isim olarak oldukça fazla fikir sunacağına emin olabilirsiniz.

Öncelikle http://www.savespell.com/ bu linkten siteye giriş yapın.

Hemen aşağıdaki görselde işaretlenen kısımdan “more…” seçeneğine tıklayın.

kaliteli-domain-bulma-yontemleri

karşınıza  bir ton domain isimleri çıakcaktır. Bizim amacımız boşta  domainleri almak olacağı için  üstten filtrelemeleri aşağıdaki görseldeki gibi yapalım. 

 

kaliteli-domain-bulma-yontemleri

Ve daha fazlası….

kaliteli-domain-bulma-yontemleri-2

Sağda panelde facebookta bizi takip ederseniz veya yorum yaparsanız sevinirim 🙂

Web bulutu

 

Bir önceki yazımız olan Google İndex almama sorunu | Görsel index sorunu. başlıklı makalemizde google index almıyor, google indexleme sorunu ve google indexlemiyor hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir