Kadınlar Gününde Çiçek Göndermek? | Web bulutu

Kadınlar Gününde Çiçek Göndermek?

8-mart-dunya-kadınlar-günü

Dünya kadınlar günü, her yıl 8 Mart’ta tüm dünyayla birlikte kutlanıyor. Zerafet dolu dokunuşları ile hayatımıza yön veren annemiz, eşimiz, kardeşimiz ya da yaşamımızda yer tutan tüm kadınların yılda bir gün de olsa en güzel çiçekleri hakettiklerini düşünüyorsanız Tüm Türkiye’ye 8 Mart Kadınlar Gününde taze ve canlı çiçek gönderilerinizi cazip fiyatlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye genelinde 900 çiçekçi ağıyla hizmet veren Cicekfilosu.com 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çiçek kategorisiyle uygun fiyatlı ve kaliteli çiçek hizmeti veriyor. Farklı ürün seçenekleriyle siz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Peki, çiçek siparişim ne kadar sürede ulaşır? Çiçek Filosu hızlı gönderim hizmetiyle sevdiklerinizi doğa harikası çiçeklerle gün içinde ulaştırmanın sözünü veriyor.

Kadınlar gününde hangi çiçek gönderilir? İşte sorunuza cevap olabilecek pek çok seçenek. Cicekfilosu.com adresine girdikten sonra, ürüne göre gönderiler kategorisinin altından kadınlar gününü seçiyoruz. İşte karşınızda onlarca birbirinden özel çiçekler. Mesela; Vazoda 7 kırmızı gül, çift dallı mor orkide, Seramik vazoda çiçek topu, kutuda çiçek konseptinden Ömrüme gibi her biri özenle usta çiçekçiler tarafından hazırlanmış eserler. Şimdi karar sizin! Seç ve çiçek gönder

Böylesi özel bir günü kutlamak için çiçek göndereceğiz ama bugünün anlamı nedir? Türkiye’de ne zaman kutlanmaya başlamıştır? İşte bu sorularınızın tümüne yanıt:

TÜRKİYE’DE İLK NE ZAMAN GÜNDEME GELDİ

Türkiye’de ise ilk kez, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü 1921 yılında gündeme gelmiştir. Türkiye geneline yayılması ise 1984 yılından sonra gerçekleşmiştir.

Kadınlar hayatımızın her yerinde, onlar annelerimiz, teyzelerimiz, kızlarımız, ablalarımız, eşlerimiz, böylesi bir gün onların hakkı. Hatta şunu söylemeliyiz ki, sadece kadınları tek bir gün içinde örneğin çiçekle ya da güzle bir hediyeyle sevindirmek hata olacaktır. Çünkü onlara çok şey borçluyuz. Yine de sene de bir gün bile olsun onları çiçeklerle karşılamak hak ettikleri değeri vermek olmasa da güzel bir temsildir.

Türkiye’de “Dünya Kadınlar Günü” pek çok farklı platform tarafından her 8 Mart’ta etkinliklerle sürdürülüyor. Her sene olduğu gibi bu 8 Mart’ta da siz de kadınların bu özel günü için onlara çiçek sunabilirsiniz. Bunca acının ve kadına şiddetin yaşandığı bir ortamda onlara uzatılacak, gül, orkide, kutulu çiçek, vazoda çiçek, buket ya da papatyalar emin olun çok hoş bir jest olacaktır.

Onlar her şeyimiz, ruhumuzun güzellikleri, dünyanın gerçek çiçekleri…

Bir önceki yazımız olan Pasif agresif kişilik bozukluğu nedir? başlıklı makalemizde agresif kişilik bozukluğu, kişilik bozukluğu ve Kişilik bozuklukları hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir