Bu Sevgililer Günü Onu SevgiliKitabi.com'la Şaşırtın! | Web bulutu

Bu Sevgililer Günü Onu SevgiliKitabi.com’la Şaşırtın!

sevgiliye kitap

Bugün farklı bir konu ile karşınızda olmak istedim. Malum önümüzde  14 şubat gibi özel bir gün bizi beklemekte. Genel olarak sevgilisi olanları ilgilendiren bir gün olsa da, o özel günde  arkadaşlarımıza, eşimize, dostumuza hediye alarak insanları mutlu etmek isteriz. Ben, daha önce sevgilim olmadığı için en yakın arkadaşıma hediyeler alırdım mesela  🙂 Son 3 yıldır düzenli bir ilişkim olunca, 14 şubat daha da  düşündürücü bir hale gelmeye başladı. Nedenine gelirsek; her sene alınan saat, kolye, parfüm gibi hediyelerin artık insanların  gözünde farklılığını yitirdikleri, çok klasik hale geldikleri için insanların farklı hediyeler peşine düşmesine yol açtı 🙂 Peki sevgililer gününe özel hediyeler seçerken sizce nelere dikkat etmemiz gerekmektedir?

Sevgililer gününe özel hediyeler

Sevgililer gününe özel hediyeler arayan takipçilerimiz için,  bu yazımda  güzel bir firmadan ve yine farklı hediye seçeneklerinden bahsetmek istiyorum. Öncelikle hediye seçimi yaparken karşımızdaki insanı tanımak oldukça yararlı olacaktır. Örneğin, nelerden hoşlanır? nelere ilgi duyar? kitap okumak, müzik dinlemek gibi bir takım hobilere  sahip olup olmadığını iyi bilmek, hediye seçimi hakkında  bizlere  oldukça fayda sağlamaktadır. Benim kız arkadaşım kitap okumayı çok sevdiği için, sevgiliye özel kitap seçeneklerinden faydalanmak istiyorum. SevgiliKitabi.com‘un sunmuş olduğu en güzel seçenekleri incelemenizi tavsiye ederim. Bu sayede sevgilinize kitap hediye ederek hem mutlu etmiş olursunuz, hem de yoksa kitap okuma alışkanlığı kazandırmış olursunuz 🙂 Bence çok güzel bir hediye seçeneği bu.

sevgililer-gunune-ozel-hediyeler

Erkeklere sevgililer günü hediyesi

Erkeklere sevgililer günü hediyesi, konusunda çeşitlilik oldukça fazla. Ben bir erkek olarak, ne hediye almak istediğimi yazsam ayıp olmaz  sanırım :)) Hem siz kadın takipçilerimiz için güzel fikirler ortaya çıkarabilirim sonuçta.  Ben kitap okumasını seven bir insan olduğum için en güzel 14 şubat hediyeleri olarak 1. sıraya kitap seçeneğini koyarım. Sevgili t-Shirt’leri ne kadar çok kullanılmışsa da, yine de benim gözümde  hoş bir hediye olarak durmakta 🙂 Film izlemeyi çok severim mesela, elinde 2 biletle bana gelen kadına tekrar aşık olacağımı rahatlıkla söyleyebilirim 🙂 Hediyeler önemli gibi görünse de, asıl önemli olan şey’in ona olan sevginiz olduğunu asla unutmayın…

en güzel 14 şubat hediyeleri


1 Comment

  1. 14 Şubat’a çok var ama şimdiden hediye mi hazırlamam gerektiğini düşündüm ve en iyi fikirler bu yazıda buldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir