Arazilerinizin değerlenmesi için beklemeye son! | Toprakaltindir.com | Web bulutu

Arazilerinizin değerlenmesi için beklemeye son! || Toprakaltindir.com

toprak alındır

Özellikle son zamanlarda gayrimenkul  en popüler  yatırım araçları arasında  yerini almış ve konut fiyatlarında  ciddi artışlar söz konusu olmuştur. Siz de bu fiyatların aşırı artışı yüzünden yatırımınızı konut üzerinden yapmakta zorlanıyorsanız, yatırımınızı arazi üzerinden değerlendirebilirsiniz. Fakat  arsa yatırımları, konut yatırımları kadar kolay ve basit değildir. Çünkü konut yatırımlarında  konut incelenir ve hataları eksiklerini hiç anlamasanız bile  fark edebilirsiniz. arsa  ise daha detaylı bir araştırma  gerekmektedir, çünkü konut kira getirir arsanın getirisi olmadığı gibi, yıllık vergileri de  ödenmektedir. Özellikle uzun vadede  kazanç sağlamanın en ideal yönü akıllıca yapılan arsa  yatırımlarıdır. Planlı kentleşmenin yapıldığı alanlar, kaliteli ve yüksek gelir gruplarına  hitap eden bölgeler yer almaktadır. Bunlar arsaya ait olan bölgenin piyasada  bilinirliğini veya tanınır olma potansiyelini yükseltmektedir. Bu tarz yerlerde  arsa  fiyatları çok çabuk yükselir ve kısa  sürede  yüksek fiyatlı kar ettirir. Buralardan arsa  sahibi olmak daha avantajlıdır, satışı daha kolaydır bu sebeple bu bölgeler tercih edilir.

Newday group arsa satın almanın klasik şeklini baştan ağaşıya değiştirmektedir. İstanbulun gelecek vaad eden ve yüksek karlar bırakacak  kupon bölgelerinden sizleri arsa  sahibi yaptırıyor ve  şehrin gürültülü ortamından, huzur ve sakinlik dolu bölgelerinde  tatil yapmanızı sağlıyor.  Yanlış anlamadınız, arsanızda tatil imkanı! Yukarda  bahsettiğimiz gibi arsa, konut gibi kira getirisi olmayan bir yatırım aracıdır. Newday group burada devreye giriyor ve arsanızı kiraya vererek, rakiplerinizden daha farklı kazanç yolları sunuyor. Arsanız değerlenmeyi beklemeden sizlere kazanç sağlıyor ve yaşayan bir arsaya dönüşüyor! Siz de bu işin kazancını elde ediyorsunuz.49 bin tl’ den başlayan kampanyalı fiyatlarla satın aldığınız imarlı, ifrazlı ve projeli arsanıza aynı gün konut yapabilirsiniz. Kampanyalı parsel fiyatlarının tamamını görmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve içlerinden en uygun olanını yatırım amacı olarak kullanabilirsiniz.

logo.png

Bir önceki yazımız olan Bu Sevgililer Günü Onu SevgiliKitabi.com'la Şaşırtın! başlıklı makalemizde en güzel 14 şubat hediyeleri, en güzel sevgililer günü hediyesi ve erkeklere sevgililer günü hediyesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir